مطالب فروشگاه

معرفی شرکت تشک های رویال

معرفی شرکت تشک رویال:

شرکت رویال مفتخر است با بیش از ربع قرن تجربه و با بهره‌گیری از پیشرفته ترین ماشین‌آلات، دانش فنی روز دنیا و دستان توانمند پرسنل خلاق و متخصص خود، مرغوبترین انواع تشک رویال فنرمنفصل، فنری و اسفنجی به همراه کالاهای جانبی اعم از محافظ تشک، تشک میهمان، روتختی، بالش، تخت با رویه پارچه و تاج را در ایران تولید نماید.‌ این شرکت با در اختیار داشتن خط تولید کامل تشک همواره تلاش نموده با نگاهی به آینده و حرکت به سمت خودکفایی صنعتی، محصولاتی هم سطح برترین های جهان عرضه نماید.

شرکت رویال در سال ۱۳۷۲ تاسیس شده و با شماره ثیت ۲۶۹۰۹۳ به ثبت اداره اسناد قوه قضاییه رسیده است و در سال ۹۵ موفق به دریافت نشان استاندارد ملی از سازمان استاندارد گردید و هم اکنون با بیش از سی نمایندگی فعال در سطح کشور اقدام به عرضه محصولات خود می نماید.

نحوه تشخیص تشک اصل از تقلبی:

از مشتریان گرامی تقاضا داریم فریب بعضی از وب سایت های جعلی که با اسم مشابه فعالیت می کنند را نخورند. زیرا در این وب سایت ها هیچ گونه آدرس و تلفن دقیقی از کارخانه و نمایندگی ها وجود ندارند و صرفا با ایجاد یک وب سایت یا فروشگاه کوچک از اسم تشک رویال استفاده نموده و اقدام به فروش تشک غیر استاندارد و غیر بهداشتی می نمایند.

لطفا هنگام خرید به نشان استاندارد تشک توجه نمایید زیرا در غیر اینصورت تشک خریده شده تقلبی بوده و موجب بخطر افتادن سلامتی شما می گردد.

فروش تشک های خوشخواب رویال در فروشگاه و نمایندگی مرکزی فروش تشک های خوشخواب رویال اصفهان

چند نکته:

  • فروش اینترنتی تشک رویال (خرید اینترنتی تشک رویال) در فروشگاه دنیای تشک خوشخواب امکان پذیر است.
  • فروشگاه دنیای تشک خوشخواب، نمایندگی مرکزی تشک های رویال (نمایندگی فروش تشک رویال)، (نمایندگی رسمی تشک رویال) در اصفهان را به عهده دارد .
  • 7% تخفیف ویژه فروش تشک های رویال در جشنواره تشک رویال فروشگاه دنیای تشک ارائه می گردد.
  • قیمت تشک خوشخواب رویال دو نفره در وب سایت موجود می باشد.
  • برای تشخیص تشک های رویال اصل از تقلبی، با فروشگاه دنیای تشک خوشخواب به شماره 09131260029 تماس بگیرید.
  • این امکان فراهم شده است که به صورت تلفنی با کمک مشاور فروش، تشک مورد نظر خود را انتخاب، سپس خرید کرده و در محل مورد نظر خود تخویل بگیرید.

انواع تشک رویال